Парціальна програма практичного психолога Оксани ОСІНЦЕВОЇ "Подорож до Чарівної Країни Емоцій"


  «Стандарт дошкільної освіти: особливості впровадження»

В ЗДО № 66 «Карамелька»  відбулося  засідання  педагогічного інтенсиву  щодо особливостей  реалізації змісту  освітніх  напрямів оновленого Базового компоненту дошкільної  освіти. Педагоги  на  практиці  переконалися в тому, що  організація освітнього процесу  сьогодення вимагає   професійної майстерності, постійного самовдосконалення в оволодінні сучасними та  перспективними методами  та формами  взаємодії  з  дітьми. 


35 порад як можна допомогти Планеті.


Методичні рекомендації щодо формування екологічної відповідальності у дітей дошкільного віку.


Засоби  формування  екологічної компетентності у  дошкільників.



"Фестиваль педагогічних знахідок"

  Педагоги  закладу освіти «Карамелька» використовують різні методи самоосвітньої діяльності. Значно збільшилась кількість педагогів, які використовують Інтернет джерела для пошуку пізнавальної інформації. Адміністрацією ЗДО було проаналізовано напрацювання педагогів за березень-травень та у вересні 2020 р. проведено «Фестиваль педагогічних знахідок». Цей методичний захід надав можливість педагогам проявити свій професіоналізм, творчість у доборі та виготовлені матеріалів. Завдяки дистанційній роботі педагогів, значно розширилась дидактична база для здійснення освітнього процесу, проведення індивідуальної роботи з вихованцями. Заслуговують на увагу напрацювання Дмитрієвої Т.Є., Євтухович Л.К., Осінцевої О.Г., Химич Л.В., Захарченко Н.К. Вихователем-методистом систематизовано банк напрацювань інтернет-ресурсів для розвитку дошкільників.


Майстер клас


Триває атестаційний період


«Колективні перегляди – набуття авторитету серед колег»

   Однією з форм підвищення професійної майстерності є колективні перегляди в закладі освіти. Як завжди, педагоги ЗДО «Зміна» показують свої кращі професійні вміння, методичні наробки, форми взаємодії з вихованцями. Кожного разу, за результатами переглядів, ми бачимо педагогічну майстерність наших вихователів.


«Шляхи вдосконалення пізнавального розвитку дошкільників»

   16 жовтня з педагогічним колективом вихователем-методистом та практичним психологом було проведено тренінг «Шляхи вдосконалення пізнавального розвитку дошкільників в світі вимог Базового компоненту дошкільної освіти». Педагоги мали можливість пригадати деякі теоретичні аспекти щодо поняття «пізнавальна активність дитини», особливостей розвитку пізнавальної діяльності дітей дошкільного віку; при яких умовах можливий повноцінний розвиток пізнавальних інтересів тощо. Вихователі з досвіду роботи визначили основні напрями формування пізнавальної активності дошкільників. А завдяки завданням педагоги закріпили практичні вміння щодо використання різноманітних технологій підвищення пізнавальної активності дитини. Робота в колективі та у підгрупах виявилась плідною та цікавою. А отримані пам’ятки для педагогів, сподіваємось, стануть в нагоді в роботі з дошкільниками.